Seryjna Reklama Papierowa

Czy opłaca się roznosić ulotki na Śląsku?

Roznoszenie ulotek stało się w oczach większości ludzi nieopłacalne. Opinia ta wiąże się z faktem, iż ilość kolporterów na ulicach polskich miast jest zatrważająca. Zdarza się, że nie sposób przejść wzdłuż ruchliwej uliczki, nie będąc klika, bądź kilkanaście razy zaczepionym. Większość otrzymanych ulotek wędruje do kosza. Ludzie są w biegu, pędzą z miejsca w miejsce i zupełnie nie mają czasu na przeglądanie otrzymanych materiałów. Wśród Śląskich miast prym wiedzie Katowicka ulica Stawowa. Czy roznoszenie ulotek na Śląsku jest więc wciąż opłacalne?

image

Ulotki wprost do skrzynek


Okazuje się, że roznoszenie ulotek wciąż pozostaje jedną z najbardziej opłacalnych i najskuteczniejszych form reklamy. Przede wszystkim dlatego, że jest bezpośrednia. Ulotki, które trafiają wprost do rąk potencjalnego klienta, koniec końców zostaną przez niego przejrzane. Istnieje więc także duże prawdopodobieństwo, że również skorzystają z usług tam proponowanych. Jednakże uliczne roznoszenie ulotek nie do końca się sprawdza w myśl zasady „co za dużo to niezdrowo”. Otrzymywanie dziesiątek ulotek jednego dnia przynosi więcej szkód niż korzyści. Dlatego firma Pro-Mailer oferuje dużo ciekawsze rozwiązanie, czyli kolportaż ulotek do skrzynek pocztowych. Dzięki temu, ktoś w zaciszu własnego domu dużo chętniej sięgnie do otrzymanej makulatury.


Jak to działa?


Firma bardzo skrzętnie dokonuje planów kolportażowych. Do kogo powinna trafić dana ulotka, do ilu odbiorców, na jakim terenie, w jakim okręgu. Wszystko to konieczne jest do sformułowania jak najlepszego planu i sposobu kolportażu ulotek. Według statystyk taki sposób dostarczania materiałów reklamowych jest dużo bardziej skuteczny i przynosi rzeczywiste, wymierne rezultaty. Następnie przeszkoleni do tego kolporterzy wędrują od domu do domu, zostawiając tam przygotowane ulotki.


Reasumując, tradycyjny sposób roznoszenia ulotek nie przynosi wymiernych korzyści i negatywnie wpływa na zaczepianych na ulicach ludzi. Jednakże dostarczanie ich do skrzynek sprawia, że konsumenci dużo spokojniej podchodzą do prezentowanych materiałów. Warto zapoznać się z ofertą Pro-Mailer.

Sprawdź również nasz wpis: Roznoszenie ulotek.