Seryjna Reklama Papierowa

Czy warto inwestować w roznoszenie ulotek?

Czy warto inwestować w roznoszenie ulotek?

Kolporterów na ulicach polskich miast jest wielu. Często nie sposób przejść wzdłuż ulicy, by nie zostać obdarowanym stosem makulatury. W myśl powiedzenia „co za dużo to niezdrowo” część z nich ląduje w koszu nawet bez ówczesnego spojrzenia, o czym właściwie informują. Dzieje się tak także dlatego, że ulotki wędrują do ludzi w pośpiechu, są w drodze do pracy, do domu, na spotkanie i często nie mają czasu, aby zapoznać się z tymi materiałami, ponieważ ich głowa jest zajęta codziennymi sprawami. Firma taka jak Pro-Mailer oferuje dużo bardziej efektywny kolportaż ulotek wprost do skrzynek pocztowych.

Jak to działa?

Przed podjęciem decyzji o kolportażu ulotek firma pomoże w przygotowaniu szczegółowego planu działania. Określić należy, do jakiego grona odbiorów ma być skierowana dana kampania, na jakim obszarze ma działać i jakie przyniesie to korzyści. Dzięki temu dużo łatwiej będzie określić cele i przygotować materiały reklamowe. Pro-Mailer oferuje także usługi z zakresu drukowania ulotek w różnych formatach, więc zająć mogą się całością prac. Jedyne co należy zrobić to wypełnić formularz kontaktowy na stornie, napisać maila lub zadzwonić.

Roznoszenie ulotek — Śląsk

Roznoszenie ulotek, które oferowane jest przez tę firmę, działa bardzo prężnie na terenie większości śląskich miast, takich jak: Katowice, Gliwice, sosnowiec czy Tychy, a także w wielu mniejszych miejscowościach. Zaletą tego rozwiązania jest właśnie bezpośrednie dotarcie do odbiorcy. Dzięki temu, że ma je on w swoim domu, istnieje dużo większe prawdopodobieństwo, że w swych domowych pieleszach zapozna się z treścią ulotki. Ważny jest również sam jej format, im większa i bardziej rozbudowana ulotka, tym lepiej. Wyróżnia się wtedy na tle innych znajdujących się w skrzynce elementach.

A więc, czy warto?

Bezpośrednie dotarcie do klienta zawsze jest bardziej skutecznie niż pośrednie. Pomimo istnienia wielu innych sposobów reklamy takich jak reklamy telewizyjne, internetowe, czy reklamy prasowe, roznoszenie ulotek jest wciąż jednym z najpopularniejszych sposobów przekazania dużemu gronu potencjalnych zainteresowanych konsumentów informacji o swojej działalności. Warto więc zainwestować w coś, co od wielu lat przynosi wymierne korzyści. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: Pro-Mailer Śląsk - roznoszenie ulotek.

Pro-Mailer zaprasza do zapoznania się z ofertami i miastami na terenie, których świadczy swe usługi. Wykwalifikowana kadra i wieloletnie doświadczenie przemawiają za powodzeniem przyszłych przedsięwzięć.